Levanduľové týždne v Tihany

Levanduľové týždne v Tihany, Maďarsko, 24.6.2018, Bez stravy

Levanduľové týždne v Tihany

Levanduľové týždne v Tihany
Termín:
24.6.2018 – 24.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:63936825
od 18,50 € Príplatky v cenníku

Popis
Skvelý 1-dňový zájazd na levanduľové týždne pre 1 osobu vrátane prehliadky benediktínskeho kláštora so sprievodcom a zákonného poistenia CK.

V cene je zahrnuté:

• doprava luxusným klimatizovaným autobusom
• prehliadka so sprievodcom
• zákonné poistenie v znení zákona 281/2001 Zb.z

Program zájazdu:
• odchod v ranných hodinách
• Príchod do Tihany, prehliadka benediktínskeho kláštora, typickej architektúry tunajších domčekov a malebného centra dedinky
• Počas osobného voľna možnosť návštevy levanduľového domu, levanduľových polí a nákupov všetkého možného aj nemožného z levandule na levanduľových trhoch
• odchod z Tihany
• návrat na Slovensko vo večerných hodinách podľa nástupných miest

Tihany je malebná dedinka čupiaca sa na jedinom kopci inak úplne rovinatého kraja, v okolí najväčšieho stredoeurópskeho jazera Balaton. Najväčšou historickou pamiatkou okrem typickej architektúry je Opátstvo Tihany, ktorého zakladacia listina je najstaršia v Maďarsku.

Levanduľa
Už starí Gréci poznali blahodárne účinky levandule. V Tihany začali s jej pestovaním už na začiatku 20. storočia.  Tento rok sa koná už 11. ročník levanduľového festivalu, na ktorom sa môžete pokochať fialovými lánmi a nadýchať sa jej relaxačnej vône. Na levanduľových trhoch v centre dedinky si môžete nakúpiť rôzne domáce výrobky práve z tejto fialovej rastlinky.

Počas voľna môžete navštíviť Levanduľový dom, ktorý dokumentuje vznik Tihanského poloostrova. V roku 2011 vyhral cenu Ekoturistické návštevnícke centrum roka.

Ak by ste už mali fialovej farby dosť, môžete si zakúpiť aj typickú maďarskú koreninu – poriadne červenú mletú papriku, alebo navštíviť nádherné súkromné múzeum bábik.

Možné výdavky na vstupy (ceny sú orientačné a môžu sa meniť, hradia sa na mieste):
• Samozber levandule na levanduľovom poli - Cca 1 500 - 2 000 HUF / osoba
• Múzeum bábik - 500 HUF

V cene nie je zahrnuté: 
• komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť cez CK za zvýhodnených podmienok v poisťovni UNIQA 1,80 € / deň do 70 rokov, 2,20 € / deň nad 70 rokov)
• miestenka v autobuse (môžete si zvoliť presné miesto) - 5 € / osoba
• odporúčané vreckové min. 20 € na osobu
Cena zahŕňa
Cena za osobu
Cena nezahŕňa
Svoz, Storno poplatek
Slevy
47%
Zvozy
Bratislava, Trnava, Nitra

Ako objednať dovolenku: vyberte nižšie zloženie osôb, ktoré chcete v danej izbe mať (počet dospelých, detí). Následne vyberte izbu a vyplňte jednotlivé položky. Po prijatí objednávky vás budeme kontaktovať a poskytneme ďalšie informácie. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru.

Neviete si rady s objednávkou? Kľudne ju vyplňte ako si myslíte, že by mala byť, aj tak je to nezáväzná objednávka, my vás budeme kontaktovať a upresníme si informácie. Prípadne zavolajte na +421 903 990 999 a my vám poradíme!

V prípade, že vás cestuje veľa a chcete si objednať viac izieb, odošlite objednávku viackrát (za každú izbu zvlášť), pretože systém neumožňuje odoslať viac izieb v jednej objednávke.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK