Man City - Stoke

Man City - Stoke - Veľká Británia

Man City - Stoke

Man City - Stoke
Doprava:
-
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
-

ZAŽI NAŽIVO "CITIZENS" NA ETIHAD STADIUM

Anglický klub je novodobým symbolom anglickej ligy. Mieša v sebe starú anglickú tradíciu a úspešné 60-te roky s novými majiteľmi, titulmi, hviezdami a trénerskými velikánmi. Uznávaný tréner Pep Guardiola má s týmom len tie najvyššie ambície. Po predchádzajúcej sezóne sa klub rozlúčil s viacerými hráčmi, preto vo svojich radoch privítal viacero skvelých posíl.


Prekrásny štadión, fantastická atmosféra a k tomu famózni hráči ako napr. Agüero, Sterling či De Bruine sú zárukou nezabudnuteľného zážitku pre každého futbalového gurmána.  Využite niektorú z našich ponúk a poďte na Etihad Stadium podporiť domácich nielen v ligových zápasoch, ale aj zápasoch Ligy majstrov.


Fanúšikovia sú hrdí na svoj pôvod a pri porovnaní s odvekým rivalom z Old Trafford sú hrdí na vyššie % permanetkárov pochádzajúcich priamo z Manchestru. Hovorí sa, že fanúšikovia z mesta Manchester sú hlavne za City. Môžete sa o tom presvedčiť na vlastnej koži, zimomriavky garantované.


Priemerné hodnotenie našich klientov je 9,47 bodov z 10. Od nás dostávate prvotriedny servis: v cene zájazdu za Vás urobíme online check-in na letenky,  objednáme ubytovanie, dostanete vstupenky na zápas a podrobné pokyny, vďaka ktorým sa určite nestratíte.


NA KAŽDÝ LETECKÝ ZÁJAZD SI MÔŽETE VYBRAŤ Z TROCH BALÍČKOV.


CENA SMART BALÍKA ZAHŔŇA:
obojsmernú letenku
ubytovanie
vstupenku na zápas
super pokyny k zájazdu

PREMIUM BALÍK cca +50€ až 150€ na osobu k základnej cene*;


EXCLUSIVE BALÍK cca +150 až 300€ na osobu k základnej cene*.


* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.


INFORMÁCIE O ĎALŠÍCH CENOVÝCH BALÍČKOCH NÁJDETE NIŽŠIE…


Nenechajte si ujsť Manchester City naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky.


Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.