Manchester City - Cardiff

Man City - Stoke - Veľká Británia

Man City - Stoke

Man City - Stoke
Doprava:
letecky
Letisko:
Bratislava
Odjazd:
-
Strava:
Raňajky

Názov zájazdu podľa organizátora: Manchester City - Cardiff
ZAŽI HVIEZDY CITYZENS NAŽIVO NA ETIHAD STADIUM

Aj vy chcete vidieť naživo Manchester City s najlepším tímom za posledné roky? Prípadne plánujete potešiť blízku osobu futbalovým darčekom? Vychutnajte si najväčšie hviezdy Manchestru City ako De Bruyne, Gabriel Jesus, Aguero spolu s perfektným futbalom, na čele s trénerským mágom Pepom Guardiolom v Premier League naživo. Aj vy máte jedinečnú možnosť byť naživo pri tom a zažiť, ako hovoria domáci, tú pravú atmosféru v Manchestri!


[gallery columns="2" size="medium" link="file" ids="16779,16781"]


NA KAŽDÝ LETECKÝ ZÁJAZD SI MÔŽETE VYBRAŤ Z TROCH BALÍČKOV.* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.


Nenechajte si ujsť Manchester City naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky vpravo hore.

Manchester je predovšetkým futbalové mesto s futbalovými atrakciami, ktoré však môžete skombinovať aj s inými turistickými možnosťami ako Town Hall (radnicu) alebo Museum of Science and Industry (Múzeum vedy a techniky). Chceli by ste navštíviť Národné futbalové múzeum, štadióny Etihad Stadium alebo Old Trafford? Prípadne vás to radšej ťahá do "pubu", či na "shopping" a potom na dobrú kávu? Možností je veľa a my vieme pripraviť program podľa vášho vkusu.


[gallery size="medium" link="file" columns="2" ids="16770,16772"]


Orientačný program zájazdu s Premium balíkom:


PRVÝ DEŇ
- odlet zo Slovenska v ranných hodinách
- príchod na letisko a presun do Manchestru
- privítanie delegátom a odprevadenie na hotel
- voľný program*


DRUHÝ DEŇ
- raňajky
- zápas
- voľný program*


TRETÍ DEŇ
- raňajky
- voľný program*


ŠTVRTÝ DEŇ
- raňajky
- presun na letisko
- neskoro večer prílet na Slovensko


* možnosť doobjednať služby sprievodcu, prehliadku štadióna, prehliadku mesta, vstupy do múzeí, rezervovať stôl v reštaurácii alebo transfery

Ponúkame dlhoročné skúsenosti podložené referenciami, ktoré si veľmi ceníme. Spokojnosť ľudí, ktorí využili naše služby, je 9,47 z 10. Hlavnými piliermi našej práce sú komunikácia s vami, odporúčania od existujúcich klientov a cena.


V poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii Referencie.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.