Port Nature Luxury resort and Spa

Port Nature Luxury resort and Spa, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 14.9.2017, Ultra all inclusive

Port Nature Luxury resort and Spa starstarstarstarstar

Port Nature Luxury resort and Spa
LM
Termín:
14.9.2017 – 20.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:7 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:57965359
650 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: Port Nature Luxury Resort
Hotel
Hotel Port Nature Luxury Resort
Prehľad
Poloha:

Stredisko sa nachádza na mierne sa zvažujúcej piesočnatej pláži na okraji prírodnej rezervácie v Belek-Bogazkent. Zábavné podniky sú v blízkosti alebo cca 7 km od mesta Belek. Popis: 

Luxusný hotel bol otvorený v lete roku 2014. Rozkladá sa na ploche cca 50.000 m² s hlavnou budovou a niekoľkými súvisiacimi prístavbami, má celkom 620 izieb. K vybaveniu patrí elegantné lobby s recepciou a posedením, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi vo verejných priestoroch, hlavná reštaurácia, 1 à la carte reštaurácia (za poplatok, otvorená pri dostatočnom dopyte), knižnica, kino, diskotéka , obchody, kúpele a kaderníctvo. Ležadlá a uteráky sú k dispozícii pri olympijskom krytom bazéne. Vonkajšie bazény sú v zime uzavreté. Ubytovanie: 

Komfortné izby sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitným TV, telefónom, Wi-Fi, minibarom, izbovou službou (za poplatok), klimatizáciou/kúrením a balkónom s výhľadom na more, čiastočným výhľadom na more alebo do záhrady. Economy izby sa môžu líšiť veľkosťou a vybavením. K dispozícii sú jednolôžkové izby aj dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Rodinné izby sa skladajú z 2 spální so spojovacími dverami a majú čiastočný výhľad na more. Šport: 

1 tenisový kurt, stolný tenis, šípky, bocce, futbal, gymnastika, posilňovňa (16 rokov), sauna, parný kúpeľ a hammam; Denná a večerná zábava. Za poplatok: wellness centrum, vybavenie a svetlomet pre tenis, bowling, tenisové lekcie, a požičovňa bicyklov. Deti: 

Ihrisko (podľa počasia) samostatný detský bazén v krytom bazéne, medzinárodný Mini, Midi a Teeny Club. Stravovanie: 

Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, káva/čaj, pečivo, zákusky na vybraných časoch, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10 hodín - 24 hodín.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK