Tottenham - West Brom

Tottenham - West Brom, Veľká Británia, Londýn, 25.11.2017, Raňajky
Tottenham - West Brom
Termín:
25.11.2017 – 27.11.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58589515
299 € Príplatky v cenníku

POĎ NA TOTTENHAM A POZRI SI WEMBLEY NAŽIVO

Aj vy chcete vidieť naživo vypredaný štadión Wembley a mladý útočný tím Tottenhamu? Prípadne plánujete potešiť blízku osobu futbalovým darčekom? Domovský stánok White Hart Lane sa momentálne prerába a toto je jedinečná možnosť zažiť anglický futbal na Wembley. Tottenham má najväčšiu fanúšikovskú základňu v Londýne a každý zápas je zážitok na celý život.


[gallery columns="2" size="medium" link="file" ids="16660,16662"]


NA KAŽDÝ LETECKÝ ZÁJAZD SI MÔŽETE VYBRAŤ Z TROCH BALÍČKOV.


CENA SMART BALÍKA ZAHŔŇA:
obojsmernú letenku
ubytovanie
vstupenku na zápas
super pokyny k zájazdu

PREMIUM BALÍK cca +50€ až 150€ na osobu k základnej cene*;


EXCLUSIVE BALÍK cca +150 až 300€ na osobu k základnej cene*.


* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.


INFORMÁCIE O ĎALŠÍCH CENOVÝCH BALÍČKOCH NÁJDETE NIŽŠIE…


Nenechajte si ujsť Tottenham na Wembley naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky vpravo hore.

Orientačný program zájazdu s Premium balíkom:


PRVÝ DEŇ
- odlet zo Slovenska v ranných hodinách v deň zápasu
- príchod na letisko a presun do Londýna
- privítanie delegátom a odprevadenie na hotel
- prehliadka mesta
- zápas
- večerné pivko


DRUHÝ DEŇ
- raňajky a prehliadka mesta
- presun na letisko
- neskoro večer prílet na Slovensko

Londýn však nie je iba o futbale. Je to nádherné mesto plné atrakcií a skrytých zákutí. Chcete vidieť tradičné pamiatky ako Buckinghamský palác, Big Ben, Parlament, London Eye alebo Tower Bridge? Či by ste radšej išli na "shopping" a potom na dobrú kávu? Ak si chcete iba sadnúť na pivo v typickom "pube", prezradíme tie najtradičnejšie. Možností je veľa a vieme odporučiť tie naj podľa vášho vkusu.


[gallery size="medium" link="none" columns="2" ids="16089,16088"]


Ponúkame dlhoročné skúsenosti podložené referenciami, ktoré si veľmi ceníme. Spokojnosť ľudí, ktorí využili naše služby, je 9,47 z 10. Hlavnými piliermi našej práce sú komunikácia s vami, odporúčania od existujúcich klientov a cena.


V poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii Referencie.

Ako objednať dovolenku: vyberte nižšie zloženie osôb, ktoré chcete v danej izbe mať (počet dospelých, detí). Následne vyberte izbu a vyplňte jednotlivé položky. Po prijatí objednávky vás budeme kontaktovať a poskytneme ďalšie informácie. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru.

Neviete si rady s objednávkou? Kľudne ju vyplňte ako si myslíte, že by mala byť, aj tak je to nezáväzná objednávka, my vás budeme kontaktovať a upresníme si informácie. Prípadne zavolajte na +421 910 900 600 a my vám poradíme!

V prípade, že vás cestuje veľa a chcete si objednať viac izieb, odošlite objednávku viackrát (za každú izbu zvlášť), pretože systém neumožňuje odoslať viac izieb v jednej objednávke.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK