Vianočná Budapešť

Vianočná Budapešť, Maďarsko, Budapešť, 8.12.2018, Bez stravy
Vianočná Budapešť
Termín:
8.12.2018 – 8.12.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:64269868
od 25 € Príplatky v cenníku

Popis

Navštívte so m metropolu nášho južného suseda, ktorá je jedným z najkrajších miest Európy.  

Budapešť je hlavným a zároveň najväčším mestom Maďarska právom nazývaná aj Perlou na Dunaji, či Parížom východu. Na svoje si prídu nielen milovníci histórie, ale aj milovníci dobrého jedla a tých pravých maďarských špecialít. Prehliadku mesta začneme na Námestí hrdinov odkiaľ sa presunieme do centra mesta k Bazilike sv. Štefana, s možnosťou výstupu na kupolu. Spoločne sa presunieme k nábrežiu Dunaja s Parlamentom, cez Reťazový most prejdeme k Rybárskej bašte a pozrieme si ďalšie skvosty Budapešti.

Samozrejme k dispozícii bude aj osobné voľno na "nasatie" atmosféry jedného z najkrajších vianočných trhov na Námestí Vörösmarty tér! Nechajte sa zlákať na vianočný punč v rozmanitých variáciách, tradičnú maďarskú kuchyňu, ktorá pre vás bude tým pravým kulinárskym zážitkom a bohatý sprievodný program. Atrakciou je tiež veľký adventný kalendár, ktorý každý deň odhalí jedno okienko s umeleckým dielom.  Neopakovateľná atmosféra, ktorú tu zažijete je dôvodom prečo sa sem ľudia stále vracajú.Poloha:
hlavné mesto Maďarska

Doprava:
Luxusným klimatizovaným autobusom vybaveným bezpečnostnými pásmi na trase Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Trnava a Bratislava

CK odporúča:
Európske cestovné poistenie ECP za príplatok 2,50€ (100% krytie stornopoplatkov)

Krátky úvod:
Zažite tú pravú predvianočnú atmosféru a vychutnajte si Budapešť spolu s nami.

V cene zájazdu:
doprava luxusným klimatizovaným autobusom sprievodca

Poznámka
doprava luxusným klimatizovaným autobusom sprievodca

Ako objednať dovolenku: vyberte nižšie zloženie osôb, ktoré chcete v danej izbe mať (počet dospelých, detí). Následne vyberte izbu a vyplňte jednotlivé položky. Po prijatí objednávky vás budeme kontaktovať a poskytneme ďalšie informácie. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru.

Neviete si rady s objednávkou? Kľudne ju vyplňte ako si myslíte, že by mala byť, aj tak je to nezáväzná objednávka, my vás budeme kontaktovať a upresníme si informácie. Prípadne zavolajte na +421 903 990 999 a my vám poradíme!

V prípade, že vás cestuje veľa a chcete si objednať viac izieb, odošlite objednávku viackrát (za každú izbu zvlášť), pretože systém neumožňuje odoslať viac izieb v jednej objednávke.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK