Vianočná Budapešť

Vianočná Budapešť - Maďarsko - Budapešť

Vianočná Budapešť

Vianočná Budapešť
Doprava:
autobus
Letisko:
-
Odjazd:
Bratislava, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany viac
Strava:
Bez stravy

Popis

Navštívte so m metropolu nášho južného suseda, ktorá je jedným z najkrajších miest Európy.  

Budapešť je hlavným a zároveň najväčším mestom Maďarska právom nazývaná aj Perlou na Dunaji, či Parížom východu. Na svoje si prídu nielen milovníci histórie, ale aj milovníci dobrého jedla a tých pravých maďarských špecialít. Prehliadku mesta začneme na Námestí hrdinov odkiaľ sa presunieme do centra mesta k Bazilike sv. Štefana, s možnosťou výstupu na kupolu. Spoločne sa presunieme k nábrežiu Dunaja s Parlamentom, cez Reťazový most prejdeme k Rybárskej bašte a pozrieme si ďalšie skvosty Budapešti.

Samozrejme k dispozícii bude aj osobné voľno na "nasatie" atmosféry jedného z najkrajších vianočných trhov na Námestí Vörösmarty tér! Nechajte sa zlákať na vianočný punč v rozmanitých variáciách, tradičnú maďarskú kuchyňu, ktorá pre vás bude tým pravým kulinárskym zážitkom a bohatý sprievodný program. Atrakciou je tiež veľký adventný kalendár, ktorý každý deň odhalí jedno okienko s umeleckým dielom.  Neopakovateľná atmosféra, ktorú tu zažijete je dôvodom prečo sa sem ľudia stále vracajú.Poloha:
hlavné mesto Maďarska

Doprava:
Luxusným klimatizovaným autobusom vybaveným bezpečnostnými pásmi na trase Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Trnava a Bratislava

CK odporúča:
Európske cestovné poistenie ECP za príplatok 2,50€ (100% krytie stornopoplatkov)

Krátky úvod:
Zažite tú pravú predvianočnú atmosféru a vychutnajte si Budapešť spolu s nami.

V cene zájazdu:
doprava luxusným klimatizovaným autobusom sprievodca

Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.