Kontakt. Ako objednať dovolenku? Prečo kupovať u nás?

Kontakt

Cestovná kancelária Last minute centrum.sk

 

E-mail: info@last-minute-centrum.sk

Web: www.last-minute-centrum.sk

Facebook: Last minute centrum.sk

Instagram: lastminutecentrum.sk

 

 

Sme online:

tel.: +421 910 905 905

Pondelok - Sobota  8:00 - 20:00                

 

 

Sídlo:                                                                          Prevádzka/fakturačná adresa:

Klincová 37                                                    Last-minute-centrum.sk s. r. o.

821 08  Bratislava                                           Mnoheľova 11

                                                                   058 01 Poprad

IČO: 47464861

Bankové spojenie: CSOB SK32 7500 0000 0040 2450 8421

 

 

Všeobecné obchodné podmienky

Reklamačný poriadok

 

 

PREČO KUPOVAŤ U NÁS? 

 

   Garancia najnižšej ceny

Predávame dovolenky za rovnaké ceny, ako organizujúca cestovná kancelária. U nás si môžete uplatniť všetky ich vernostné zľavy na zájazdy alebo bonusové programy, ktoré u nich využívate. Veľkou výhodou je, že zlučujeme ponuky cestovných kancelárií a preto je jednoduchšie porovnať a zvoliť pre vás ten najlepší zájazd. Ušetríte tým nie len čas, ale aj peniaze.

 

  Najširší výber zájazdov

Len u nás môžete vybrať behom sekundy z ponuky dovoleniek od viac ako 300 renomovaných poistených cestovných kancelárií, ktoré zastupujeme.

 

  Recenzie hotelov

Pri väčšine hotelov zobrazujeme od vás necenzurované recenzie hotelov. Taktiež sa každoročne zúčastňujeme pracovných ciest do zahraničia, kde kontrolujeme hotely, do ktorých chodíte dovolenkovať.

 

   Dlhoročné skúsenosti

Náš tím tvoria skúsení ľudia s dlhoročným pôsobením v cestovnom ruchu, pre ktorých je cestovanie hobby.

 

  Objednanie on-line

Dovolenku si môžete zaistiť úplne on-line, bez nutnosti návštevy pobočky. Zmluvu o zájazde vám pošleme e-mailom a platbu zrealizujete bankovým prevodom alebo vkladom na účet. Samozrejme radi vás privítame aj u nás na pobočke.

 

 

AKO OBJEDNAŤ DOVOLENKU? JEDNODUCHO!

 

  Výber dovolenky a nezáväzná objednávka

Konkrétny zájazd si vyberte pomocou nášho vyhľadávača na úvodnej stránke. Na našom webe nájdete zájazdy nami preverených cestovných kancelárií. Po výbere konkrétneho zájazdu a termínu sa dostanete k nezáväznej objednávke. Tu vyplníte aspoň hviezdičkou vyznačené kolónky (povinné kontaktné údaje) a požiadavku odošlete. Pokiaľ chcete ponechať výber vašej dovolenky na našom odporúčaní, napíšte alebo zatelefonujte svoju požiadavku na naše call centrum a na náš email info@last-minute-centrum.sk Radi vám vašu požiadavku spracujeme, poradíme s výberom dovolenky a odporučíme pre vás najvhodnejšiu ponuku.

  Čo sa stane po odoslaní nezáväznej objednávky

Po prijatí vašej nezáväznej objednávky vás budeme čo najskôr telefonicky alebo e-mailom informovať o dostupnosti zájazdu a následnom postupe záväzného objednania, prípadne zodpovieme vaše ďalšie otázky. Vždy sa vám snažíme čo najskôr odpovedať.

  Záväzné potvrdenie rezervácie, podpis zmluvy, úhrada zájazdu

Po potvrdení dostupnosti vami vybraného zájazdu vám zašleme e-mailom zmluvu o zájazde spolu s výzvou k úhrade celej čiastky alebo zálohy za zájazd. Zmluvu vyplníte, podpíšete a pošlete späť e-mailom do stanoveného termínu.

Po obdržaní vami podpísanej zmluvy o zájazde a potvrdení o akceptácii zmluvy od cestovnej kancelárie vás budeme informovať o záväznom potvrdení objednávky prostredníctvom e-mailu. Takto potvrdená rezervácia sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie. Následne zrealizujete platbu bankovým prevodom alebo vložením stanovenej čiastky priamo na účet u príslušnej banky do stanoveného termínu.

  Pokyny k vašej dovolenke

Pokyny a príslušné doklady k vášmu zakúpenému zájazdu obdržíte cca týždeň pred vašou dovolenkou e-mailom alebo poštou, podľa praxe jednotlivých cestovných kancelárií.

 

Ok, môže sa ísť na dovolenku! A môžete vyraziť !